2023-02-27

Podziękowania dla firm – darczyńców

Fundacja dziękuje firmie Sylveco za przekazane płyny micelarne, kremy na dzień i kremy pod oczy.

Produkty w całości zostaną wykorzystanie w tegorocznych warsztatach urodowych, organizowanych na oddziałach onkologicznych w całej Polsce.

Zachęcamy firmy z branży do włączenia w swoje tegoroczne plany działania pomocowe na rzecz kobiet wychodzących z choroby!

Jesteśmy wdzięczni, że Sylveco aktywnie wspiera idee „Look good…Feel Better”, która przyświeca działaniom Fundacji Piękniejsze Życie. Cieszymy się, że wiele firm z sektora kosmetycznego nie tylko deklaruje aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, ale pomaganie ma w DNA swojego biznesu.

Zachęcamy firmy z branży do włączenia w swoje tegoroczne plany działania pomocowe na rzecz kobiet wychodzących z choroby. Jak możesz pomóc?

Skontaktuj się z Izabelą Nienałtowską, koordynatorką projektów specjalnych w Fundacji Piękniejsze Życie (e-mail: inienaltowska@piekniejszezycie.pl).Fundacja Piękniejsze Życie jest organizacją pożytku publicznego. Wypełniając swój PIT, możesz także wpisać KRS 0000396125 i przekaż swoje 1,5% na wsparcie pacjentek onkologicznych.