2020-12-14

Świąteczne wsparcie branży kosmetycznej dla Fundacji

 

 

 

W tym roku nie będzie gwizdkowego spotkania Kosmetycznych.pl (czyli firm zrzeszonych w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego) podczas którego od lat zbierano środki na Naszą Fundację... ale Branża Kosmetyczna pomaga chorym Polkom nawet w roku pandemii.

 

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego (www.kosmetyczni.pl) znalazł inne sposoby, które pozwolą wesprzeć pacjentki onkologiczne, podopieczne Fundacji.

 

Zaprosiliśmy do współpracy Magdalenę Rudzką- Górską, nagradzaną na świecie autorkę charakterystycznych kolaży, która przygotowała specjalnie na potrzeby akcji gwiazdkowej kilka wyjątkowych, artystycznych kartek świątecznych. Link do prac Magdaleny Górskiej: www.instagram.com/magda_americangangsta/

 

Można je nabyć na dwa sposoby – wystarczy wybrać najdogodniejszy dla siebie! 

  • Wejdź na stronę www.piekniejszezycie.pl/wplata  i dokonaj wpłaty PayU* – kwoty zaczynają się już od 25 zł! Po otrzymaniu wpłaty na podany przed transakcją adres email Fundacja wyśle link do chmury, z której pobierzesz wybrane e-kartki świąteczne autorstwa Magdaleny Rudzkiej-Górskiej.

LUB

  • Zrób zakupy w www.topestetic.pl/ – internetowym sklepie naszego partnera Topestetic, który w kluczowym dla handlu tygodniu, od 14 do 20 grudnia, przekaże 1% przychodu netto ze sprzedaży na cele statutowe Fundacji Piękniejsze Życie, a do każdego zamówienia będzie dodawał wydrukowane wybrane wzory kart. Oczywiście Fundację można też wspierać w sposób tradycyjny, wykonując zwykły przelew z darowizną bezpośrednio na konto Fundacji Piękniejsze Życie lub np. korzystając z aplikacji  fanimani.pl. Tu robiąc zakupy w wybranych sklepach przez specjalny link z platformy, można przy okazji przekazać część wydanej kwoty (około 2%) na konto organizacji.
  •  

Dziękujemy!


Więcej informacji: #Fundacja Piękniejsze Życie 14.12.2020 (kosmetyczni.pl)

oraz: wirtualnekosmetyki.pl/-spoleczny-biznes/fundacja-piekniejsze-zycie-zaprasza-do-wirtualnej-akcji-swiatecznej

www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/fundacja-piekniejsze-zycie-pacjentki-nie-moga-pozo,66603