2024-02-05

Fundacja Piękniejsze Życie rusza z kolejnym projektem.

4 lutego obchodziliśmy World Cancer Day. Niefortunnie w Polsce ten dzień jest tłumaczony jako Dzień Walki z Rakiem. My z rakiem nie walczymy, tylko niesiemy pomoc chorującym.
Opierając się na wnioskach z raportu „Pozamedyczne potrzeby pacjentek onkologicznych w Polsce”, który zainicjowaliśmy niedawno, zdecydowaliśmy się  wystartować z nowym projektem.
Cykl webinarów „Piękne życie mimo raka”, bo o nim mowa, ma na celu odczarować mity dotyczące procesu leczenia onkologicznego w kontekście społecznym, relacyjnym oraz psychoonkologicznym.
 
-1 odcinek 8 marca, godz. 17:00 – 17:45, niezwykłe emocjonujące spotkanie z pacjentkami i podopiecznymi fundacji, które opowiedzą o swoich sposobach na to, "Jak żyć pięknie mimo raka”;
-Cykl jest dedykowany osobom chorującym, ich bliskim oraz wszystkim pragnących pomagać;
-Co miesiąc live na FB oraz na Instagramie fundacji;
-Wyjątkowi goście;
-Prowadzenie - Joanna Winiarska (@jo__wini). Autorka podcastu @rzeczytrudne , o sprawach, o których boimy się rozmawiać. Zajmuje się zdrowiem, dobrym życiem, wellbeingiem i wszelkiego rodzaju stratą. Wierzy, tak my w Fundacji Piękniejsze Życie, że zawsze można żyć pięknie.
 
W dalszym ciągu oczywiście realizujemy nasz flagowy projekt warsztatów z pielęgnacji i makijażu, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na onko-odziałach.
 
Znasz kogoś, komu potrzebne jest wsparcie w chorobie? Podziel się tym newsem!
 
Chcesz wesprzeć działania fundacji? Przekaż nam swój 1,5% podatku.
KRS Fundacji Piękniejsze Życie: 0000396125.
Fundacji można również pomagać, wpłacając darowizny na konto: 53 1240 5918 1111 0010 4188 1597.