2023-06-12

Nowi sponsorzy wesprą fundację w 2023

Miło nam poinformować, że w ostatnich tygodniach wsparcie podopiecznych Fundacji Piękniejsze Życie na kolejny rok potwierdzili „nestorzy” branży kosmetycznej: Delia Cosmetics, Ziaja i Oceanic. To jednak nie koniec! Do grona sponsorów dołączyły również firmy WIBO, właściciel dwóch marek, Wibo oraz Lovely, BANDI COSMETICS, a także importer i dystrybutor innowacyjnych produktów kosmetycznych Eurus Sp. z o.o.

Dzięki darczyńcom fundacja może z powodzeniem zrealizować zaplanowane na 2023 rok projekty wspierające pacjentki z chorobą nowotworową oraz inicjować kolejne programy o zasięgu ogólnopolskim. Choroby onkologiczne w Polsce to od lat zmora systemu ochrony zdrowia i pacjentów, to dlatego niemal 17 lat temu postanowiliśmy działać angażując firmy kosmetyczne. Ostatnie lata były trudne dla branży kosmetycznej, ale nie tylko dla niej. W tym czasie odnotowano znaczący wzrost zachorowań na nowotwory, dlatego nie możemy poprzestać na tym, jak pomagamy obecnie.

Aktywnie szukamy dodatkowych źródeł finansowania, aby dotrzeć do większej liczby potrzebujących. Zachęcamy do kontaktu: fundacja@piękniejszezycie.pl
Pomóż pomagającym!