2023-07-05

Raport „Pozamedyczne potrzeby pacjentek onkologicznych w Polsce”

Przechodziłaś w przeszłości chorobę nowotworową lub jesteś w trakcie leczenia?
Ta ankieta jest kierowana do Ciebie!
Wypełnij ją od razu >>>https://app.ankieteo.pl/s/ankieta2023

Twoje doświadczenia są dla nas ważne!
Fundacja Piękniejsze Życie poszukuje nowych form pomocy, które realnie i systemowo wesprą pacjentki onkologiczne. Choć realizowany przez fundację projekt obejmujący warsztaty z pielęgnacji i makijażu cieszy się ogromnym zainteresowaniem,  chcemy zrobić więcej!
W tym celu postanowiliśmy wsłuchać się w potrzeby pacjentek onkologicznych i przygotować raport będący ich głosem. Badanie „Pozamedyczne potrzeby pacjentek onkologicznych w Polsce”, które zainicjowaliśmy, będzie nie tylko narzędziem do analizy. W naszym przekonaniu stanie się pretekstem do szerszej debaty publicznej o tym, jakie warunki do pełnego wyzdrowienia należy przygotować na oddziałach onkologicznych i poza nimi, aby wesprzeć kobiety z leczeniu. 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety  >>> https://app.ankieteo.pl/s/ankieta2023

Publikacja wyników raportu została zaplanowana na obchodzony 4 października Światowy Dzień Onkologii. 

Projekt merytorycznie wspierany jest przez Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne oraz Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych.
Aktualnie poszukujemy partnerów finansowych chętnych do wypromowania raportu – kontakt: inienaltowska@piekniejszezycie.pl.

Zachęcamy do jej udostępniania wśród osób, które z Państwa otoczenia są lub były pacjentkami onkologicznymi. Pomagajmy razem!