2020-11-21

Warsztaty online- transmisja na Facebooku

 


Bezpłatne warsztaty online dla Pacjentek Onkologicznych i ich bliskich. Link: https://www.facebook.com/events/392813412067857
Sytuacja epidemiczna w Polsce jest dynamiczna. Niestety wciąż nie jest możliwe organizowanie warsztatów dla naszych podopiecznych na oddziałach dlatego zapraszamy Panie (Pacjentki onkologiczne z całej Polski) na pierwsze, premierowe warsztaty on-line na Facebooku.
Polecamy przygotować sobie wygodne miejsce przy stole, lustro i dobre światło, by móc na bieżąco korzystać z rad Wolontariuszki i aplikować kosmetyki na swoją twarz. Jeśli możecie przygotujcie również podstawowe kosmetyki (produkt do demakijażu, krem pod oczy, krem do twarzy, podkład, korektor, cienie, tusz do rzęs, kredkę do brwi, puder i róż.
Warsztaty poprowadzi Izabela Pawińska, wieloletnia wolontariuszka Fundacji Piękniejsze Życie. Zawodowo od ponad dwudziestu lat trener w makijażu, pielęgnacji i zapachów. Prywatnie mama 21letniej Córki, 19letniego Syna, dwóch kotów, jednego psa. Jak sama mówi: "Staram się pielęgnować w sobie pasję do świata, życia i ludzi, uwielbiam gotować, podróżować, nurkować w błękitnych wodach. Marzyć i zarażać ludzi dobrą energią".
Dajcie się ponieść makijażowemu szaleństwu i Izą! Zapraszamy!