2023-11-13

Wyjątkowa zbiórka z wzruszającą historią w tle

Skończył się październik, a wraz z nim wiele akcji profilaktycznych związanych z onkologią kobiecą. #FundacjaPiękniejszeŻycie niesie pomoc dziewczynom leczącym się onkologicznie nie tylko przy okazji miesiąca różowej wstążki. Od niemal 17 lat jesteśmy obecni w szpitalach w całej Polsce, by tam nieść pomoc kobietom, które stanęły w obliczu diagnozy nowotworu.

Widzimy, jak mimo doświadczania skomplikowanych emocji, w tym lęku, niepewności i zmienionego obrazu siebie, starają się nadal #pięknieżyć.

Wygląd nabiera dla nich nowego znaczenia. Zadowolenie z niego pomaga pacjentkom poczuć się lepiej i odzyskać pewność siebie podczas procesu zdrowienia. My wiemy to z ich reakcji i opowieści, którymi dzielą się z nami podczas warsztatów z pielęgnacji i makijażu.

Wiemy to również z "Raportu o pozamedycznych potrzebach pacjentek onkologicznych", który zainicjowaliśmy właśnie z okazji października, czyli miesiąca różowej wstążki.

Chcemy robić jeszcze więcej, dlatego zorganizowaliśmy kolejną już zrzutkę i jesteśmy pewni, że pomożesz nam w niej właśnie Ty!

To zbiórka wyjątkowa, ponieważ jej centrum stanowi… licytacja kolczyków. Część z nich została wykonana własnoręcznie przez jedną z naszych wieloletnich wolontariuszek. Beaty nie ma wśród nas. Jej odejście, spowodowane rakiem pokazuje, że dziewczyny chorujące są bliżej Ciebie niż myślisz!

Ostatnim życzeniem Beaty było, aby jej biżuteria pomogła innym dziewczynom żyć jak najpiękniej. Spełniamy to życzenie, uruchamiając licytację 40 par kolczyków, przekazanych nam przez jej najbliższych.

Środki zebrane podczas zbiórki i z licytacji kolczyków Beaty zostaną w całości przeznaczone na organizację kolejnych warsztatów dla podopiecznych Fundacji Piękniejsze Życie.

Każda para biżuterii, z przekazanych nam 40 kompletów, jest unikatowa. Każdego tygodnia będziemy wystawiać pięć kolejnych par kolczyków.

Kupując je, możesz sprawić, by były cudownym prezentem mikołajkowym czy bożonarodzeniowym, za którym – oprócz daru serca – kryje się wzruszająca historia i szlachetny cel w tle.

Możesz pomóc go zrealizować i dokładając swoją cegiełkę, namalować kolejne uśmiechy podopiecznym Fundacji Piękniejsze Życie.

Pamiętaj! Liczy się nie to, co masz, ale co zrobisz z tym, co masz! Weź udział licytacji